Zavolejte námRychlý kontakt +420 733 355 184

Krátce o nás
Na čem staví firma Bausystem

Jsme středně velká stavební společnost, která umí zrealizovat kompletní stavební zakázku. Specializujeme se na stavby rodinných a bytových domů, rekonstrukce, budování komerčních prostor či zemní úpravy. Poradíme si ovšem i s nestandardním zadáním.

Zakládáme si na osobním přístupu. Nejsme velká korporace, proto s Vámi bude zakázku řešit vždy jeden odpovědný člověk, který Vám bude kdykoliv k dispozici. Provedeme Vás celým procesem realizace. Pomůžeme Vám vyřídit veškeré formální náležitosti a společně s Vámi vyřídíme komunikaci s úřady nebo architekty.

Máme vlastní zaměstnance a proto jsme schopni zaručit rychlou a kvalitní práci. Garantujeme Vám spolehlivost a rozumnou cenu.

Seznamte se s námi
S kým budete v kontaktu?

Vladimír Pecháček
Jednatel společnosti

Bc. David Sedlák
Stavbyvedoucí

Ing. Martin Vondrák
Stavbyvedoucí

MŮŽETE NÁM VĚŘIT
Stavíme na spolehlivosti

Maximální spokojenost zákazníka je pro nás klíčovou hodnotou. Zde najdete několik doporučení klientů, se kterými jsme v minulosti spolupracovali.

Výběr z referencí

"S firmou Bausystem CZ s.r.o. jsem byl nadmíru spokojen. Nejen že dodrželi všechny termíny, které slíbili, ale také mi poskytli odborné poradenství ohledně zateplování. Jakmile budu stavět další provozovnu, určitě se jim ozvu a budu s nimi spolupracovat dále."

Pavel Matula